Monopoly: Bjorn Halvard Knappskog prvak svijeta

Piše: CroModa.com
Objavljeno 28.10.2009.

0

Tonči Restović u akciji u akciji (Foto: Magma)

Bjorn Halvard Knappskog je nakon pobjede izjavio: ‘’Finalna partija bila je najbolja na cijelom turniru. Ovo je moj prvi profesionalni turnir i bilo je jako zabavno igrati protiv najboljih. Bio sam sretan samom činjenicom da sam ovdje, bez obzira pobijedio ili izgubio, a pobjeda me čini još sretnijim!’

Bjorn Halvard Knappskog, 19-godišnji student iz Osla, postao je najmlađi svjetski prvak u Monopolyju i osvojio velikih 20.580 $ - zbroj svih novaca u Monopoly ‘banci’!

Helen Martin, Global Brand Leader Monopoly branda: ‘’Oduševljeni smo što se Bjorn pridružio kratkoj, ali uvaženoj listi svjetskih prvaka u Monopolyju. Od samog početka turnira dokazao se kao vrlo fokusiran i koncentriran natjecatelj, sposoban pobijediti vrlo iskusne turnirske igrače Monopolyja!’’

Prvo Monopoly svjetsko prvenstvo održalo se u New Yorku davne 1973. godine i od tada 12 igrača okitilo se titulom svjetskog prvaka!

Naš šibenčanin Tonči Restović odlično se držao i pokazao da je vrhunski igrač, ali po pravilima ‘brze kocke’, koje više daje težište na sreću ispred taktike, nije mogao više učiniti!